Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Опис

Аналог АйЦел Преміум – надпроникна оболонка для варено-копчених, напівкопчених, сирокопчених і сиров’ялених ковбас.

Застосування

Аналог АйЦел Преміум – надпроникна оболонка для виробництва, зберігання та реалізації напівкопчених, варено-копчених, сирокопчених і сиров’ялених ковбас.

Переваги

  • чиститься по спіралі;
  • чудовий зовнішній вигляд;
  • еластична;
  • ковбаса дозріває як у фіброузній оболонці;
  • стабільна при роботі в автоматичному режимі;
  • доступніша за фіброузні оболонки.

Асортимент

Аналог АйЦел Преміум – глянцева оболонка з хорошою проникністю для формування ковбасних виробів.

Аналог АйЦел Преміум М – матова оболонка, що надає продукту преміального вигляду.

Аналог АйЦел преміум – Синюга – модифікація оболонки АйЦел Преміум, що володіє глянцевою поверхнею з високою проникністю для формування варених ковбас, шинок, п/к, в/к з сіткою і без. Можливо переповнення оболонки до 70%.

Аналог АйЦел Преміум-Ко – кільцева модифікація оболонки АйЦел Преміум.

Кольори


Можливе виготовлення ексклюзивних кольорів.

Надрук

Односторонній і двосторонній одноколірний і багатоколірний, можливий також повнокольоровий друк.

Калібри оболонки

30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 70, 80, 90 – прямий варіант.

32, 35, 40, 42 – кільцевий варіант.

форми поставки

Гофроляльки, бухти

Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.