Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Опис

Аналог АМІСМОК – лінійка низькопроникних оболонок, представлена в глянцевому і матовому, прямому і кільцевому варіантах.

Застосування

Оболонка Аналог АМІСМОК призначена для виробництва всіх видів напівкопчених, варено-копчених ковбас, сардельок і шпікачок, що виробляються за технологіями, які включають копчення (обжарку з димом).

Переваги

Проникна для диму оболонка Аналог АМІСМОК дає можливість проводити обсмажування і копчення, що надає виробам приємного специфічного смаку і аромату копчення, сприяє утворенню коагульованої білкової скоринки і глянцевої поверхні продукту під оболонкою.

Висока механічна міцність оболонки Аналог АМІСМОК дозволяє формувати батони не тільки з використанням ручного в’язання, а й на високопродуктивних автоматичних та напівавтоматичних кліпсаторах, забезпечуючи високу швидкість виробництва, стабільність форм.

Висока еластичність оболонки дозволяє наповнювати оболонку Аналог АМІСМОК з переповненням на 10-12%

Високі бар’єрні властивості по кисню в порівнянні з білковими і віскозно-армованими оболонками зумовлюють такі переваги:

  • зниження окислювальних процесів;
  • збереження індивідуального аромату спецій в готовому продукті протягом усього терміну придатності.

Низька проникність для водяної пари. Оболонка Аналог АМІСМОК є економічною альтернативою білкових і віскозно-армованих оболонок, так як забезпечує менші втрати вологи при термообробці та зберіганні (практично встановлено, що термічні втрати продукції в оболонці Аналог АМІСМОК менші в 1,5 рази). Паропроникність оболонки Аналог АМІСМОК в 1,5 рази нижча, ніж у білкових і віскозно-армованих оболонок, і знаходиться на рівні, що дозволяє:

  • досягти ступеня копчення ковбасної продукції з утворенням вираженого смаку, аромату і коагульованої білкової скоринки на поверхні батонів;
  • знизити втрати вологи при термообробці та зберіганні готової продукції в оболонці Аналог АМІСМОК.

Висока термостійкість полімерів, використовуваних при виробництві оболонки Аналог АМІСМОК, істотно розширює температурний діапазон використання оболонки в порівнянні з білковими і віскозно-армованими оболонками. Оболонка стійка не тільки до високої температури копчення (до 75-80 ° С), але і до її дії.

Мікробіологічна стійкість. Використовувані для виробництва оболонки Аналог АМІСМОК полімери інертні до дії бактерій і цвілевих грибків. Це позначається на поліпшенні гігієнічних характеристик як самої оболонки, так і готового виробу.

Кольори

Можливе виготовлення ексклюзивних кольорів.

Надрук

Односторонній або двосторонній друк. Кількість кольорів друку від 1 до 6. Можливо також нанесення повноколірного друку. На кільцевій оболонці розташування друку можливе по зовнішній стороні кільця.

Калібри оболонки

У прямій версії: 29 – 90 мм.

В кільцевої версії: 29 – 51 мм.

Форми поставки

В рулонах або в гофрованому вигляді по 38 м або 50 м в гофроляльці.

Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.