Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Вказане на сайті фасування ароматизаторів для ковбас може відрізнятися від фактичного

НайменуванняРозфасовка в пакеті, ящикуДозування, г/кг масиХарактеристика
Суміші фірми Zaltech(Австрія)
Топ аром С2 П-2 кг2-3 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва м'ясних продуктів і напівфабрикатів. До складу входять: цукор (глюкоза), спеції (білий перець, часник, хрін), кухонна сіль, ароматизатор м'яса, засіб проти злежування та грудкування: Е551.
Топ аром Пармський П-2 кг1,5-2,5 г/кг Ароматизатор для посилення натурального смаку дозрівання (для шинок, напівкопчених ковбас, салямі). У складі: підсилювач смаку і аромату: Е621, Е631, цукор (мальтодекстрин), кухонна сіль, ароматизатор дозрілої шинки, екстракти спецій (чорний перець).
Аромат свинини П-2 кг1 г/кгУніверсальний ароматизатор для виробництва харчових продуктів. До складу входять: цукор (мальтодекстрин), кухонна сіль, ароматизатор смаженого м'яса. Без підсилювача смаку.
Аромат консерви П-2 кг1 г/кг Ароматизатор для застосування в різних м'ясних продуктах, особливо підходить для консерв, делікатесів, напівфабрикатів. До складу входять: кухонна сіль, дріжджовий екстракт, ароматизатор м'яса, засіб проти злежування та грудкування: Е551. Без підсилювача смаку.
Топ аром супер смакП-2 кг1-4 г/кгКласичний універсальний м'ясний аромат для підкреслення смаку м'ясних продуктів. До складу входять: цукор (глюкоза, мальтодекстрин), підсилювач смаку Е621, кухонна сіль, ароматизатор м'яса.
Топ аром – смак яловичини П-2 кг0,5-2 г/кгМ'ясний аромат для підкреслення індивідуального смаку м'ясних продуктів. До складу входять: цукор (мальтодекстрин, декстроза), ароматизатор м'яса, підсилювачі смаку: Е621, Е631, сіль, засіб проти злежування та грудкування: Е551.
Топ Аром Бустер П-2 кг1-2 г/кг или 2-3 г/л Класичний м'ясний аромат для підкреслення смаку всіх видів ковбас, шинок і напівфабрикатів. У складі: підсилювач смаку E621, цукру, сіль, ароматизатор м'яса
Топ аром SIII П-2 кг2-3 г/кг Пряно-ароматична суміш зі смаком свинини для підкреслення смаку ковбасних виробів, делікатесів і п/ф. У складі: цукор, підсилювач смаку E621, спеції і екстракти спецій (цибуля), сіль, ароматизатор м'яса.
Топ аром МускатінП-2 кг1-3 г/кгАроматизатор для підкреслення індивідуального смаку м'ясних продуктів з яскраво вираженим ароматом мускатного горіху. У складі: цукор, підсилювач смаку: E621, харчова сіль, спеці (гірчиця) і екстракти спецій (мускатний горіх).
Топ аром Мускатін 2 П-2 кг1-3 г/кгАромат для підкреслення індивідуального смаку м'ясних виробів. До складу входять: цукор (глюкоза, мальтодекстрин), кухонна сіль, спеції і екстракти спецій (гірчиця, мускатний горіх), ароматизатор м'яса. Без підсилювача смаку.
Топ Аром Альфа П-2 кг6 г/кгПряно-ароматична суміш для виробництва делікатесів. До складу входять: підсилювач смаку: E621, харчова сіль, цукор (глюкоза, мальтодекстрин), ароматизатори м'яса, волоського горіху, диму, спеції (цибуля, коріандр).
Аромат жареної куркиП-2 кг0,5- 1,5 г/кгАромат для ковбас, делікатесів, супів і соусів зі смаком смаженої курки. У складі: мальтодекстрин, харчова сіль, ароматизатор смаженої курки, дріжджовий екстракт, засіб проти злежування та грудкування: Е551. Без підсилювача смаку.
Топ аром УмаміП-2 кг1-3 г/кгАромат для м'ясних продуктів, снеків, супів і продуктів конвініенс. Застосовується всюди, де потрібно підкреслити смак виробу. До складу входять: цукор (мальтодекстрин), ароматизатор м'яса, засіб проти злежування та грудкування: Е551. Без підсилювача смаку.
Топ аром з димомП-2 кг0,5-1 г/кгАромат для підкреслення натурального смаку диму для всіх ковбасних виробів. До складу входять: ароматизатор диму, цукор (мальтодекстрин, декстроза), кухонна сіль, засіб проти злежування та грудкування: Е551. Без підсилювача смаку.
Топ Аром СаляміП-2 кг2- 4 г/кгПряно-ароматична суміш для виробництва м'ясних виробів різного виду з ароматом дозрілої салямі. До складу входять: кухонна сіль, спеції і екстракти спецій (цибуля, часник), підсилювач смаку: E621, ароматизатор салямі.
Топ Аром Пікантний П-2 кг0,3 - 1 г/кгАромат для ковбас, делікатесів і напівфабрикатів з посиленим смаком м'яса. До складу входять: мальтодекстрин, ароматизатор м'яса. Без підсилювача смаку.
Топ аром вершковаП-2 кг4 г/кгПряно-ароматична суміш для виробництва м'ясних виробів з приємним вершковим смаком. У складі: ароматизатор вершків, підсилювач смаку: E621, цукор, кухонна сіль, спеції (куркума).
Топ Аром ЧікенП-2 кг2-4 г/кг Аромат для посилення натурального м'ясного смаку. До складу входять: цукор (мальтодекстрин), підсилювач смаку: E631, ароматизатор м'яса.
Топ аром МеджикП-2 кг3-5 г/кгАроматизатор кави для харчових продуктів. У складі: цукор (мальтодекстрин, декстроза), ароматизатор кави, карамель. Без підсилювача смаку.
Топ аром ГоріховийП-2 кг2-3 г/кгАроматизатор волоського горіху для використання в ковбасних виробах, шинках, напівфабрикатах, снеках. До складу входять: цукор (мальтодекстрин), ароматизатор волоського горіху. Без підсилювача смаку.
Топ аром МяснийП-2 кг15 г/кгПряно-ароматична суміш для підкреслення смаку м'ясних виробів. Використовується для приготування бульйону з м'яса птиці та п/ф. До складу входять: кухонна сіль, підсилювач смаку Е621, Е631, цукор (мальтодекстрин, сахароза), спеції (цибуля, чорний перець, часник), ароматизатор курки.
Аромат креветкиП-2 кг2-4 г/кгАроматизатор для підкреслення смаку креветок. До складу входять: підсилювач смаку: Е621, цукор (глюкоза, мальтодекстрин), кухонна сіль, ароматизатор креветки.
Топ аром варена яловичина П-2 кг0,3 г/кгВисококонцентрірований аромат для виробництва харчових продуктів. У складі: цукор (мальтодекстрин), ароматизатор вареної яловичини, засіб проти злежування та грудкування: Е551. Без підсилювача смаку.
Топ аром ГаудаП-2 кг1-4 г/кгАроматизатор для посилення і підкреслення натурального смаку сиру в харчових продуктах. До складу входять: лактоза, мальтодекстрин, ароматизатор сиру, засіб проти злежування та грудкування: Е551. Без підсилювача смаку.
Аромат коньякаП-2 кг1-3 г/кгАроматизатор для підкреслення смаку м'ясних виробів. До складу входять: підсилювач смаку: Е621, цукру (мальтодекстрин), ароматизатор коньяку.
Суміші фірми Вега Україна
Аромат диму newП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом диму.
Аромат диму VП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом диму.
Аромат М"ясаП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом м'яса.
Аромат яловичиниП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом яловичини.
Аромат диму з чорносливомП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом диму з чорносливом.
Шашличний смакП-1 кг2-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом шашлику.
Аромат саляміП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом салямі.
Аромат мигдалюП-1 кг1-2Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом мигдалю.
Аромат вершківП-1 кг1-2Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом вершків.
Аромат салямі з волоським горіхомП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом салямі з волоським горіхом.
Аромат шинкиП-1 кг2-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом шинки.
Аромат печнки зі сметаноюП-1 кг5-10Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом печінки зі сметаною.
Аромат беконуП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом бекону.
Аромат куркиП-1 кг2-5Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом курки.
Аромат курки барбекюП-1 кг2-5Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом курки барбекю.
Міт ароматП-1 кг2-5Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом м'яса.
Аромат свининиП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом свинини.
Аромат універсальнийП-1 кг2-5Ароматична суміш для всіх видів виробів.
Біф флаворП-1 кг2-3Ароматична суміш для всіх видів виробів з інтенсивним смаком та запахом яловичини.
Аромат сируП-1 кг1-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом сиру.
Аромат молочнийП-1 кг2-4Ароматична суміш для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом вершків та молока.
Аромат холодцюП-1 кг1-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом холодцю.
Топ аромП-1 кг2,5-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом шашлику.
Топ аром біфП-1 кг2,5-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом яловичини.
Топ аром смок чорносливП-1 кг2,5-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом диму з чорносливом.
Топ аром вершкиП-1 кг1-2Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом вершків.
Аромат смаженої ковбасиП-1 кг2-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом смаженої ковбаси.
Аромат meat/beefП-1 кг2-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом яловичини
Аромат бекону віденськийП-1 кг2-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом смаженої ковбаси.
Аромат pork aroma П-1 кг1-3Ароматична суміш, для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом свинини.
Аромат вишні newП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом вишні.
Аромат сирно-вершковийП-1 кг1-3Ароматична суміш для варених ковбас, сосисок, сардельок, в/к і н/к ковбас з інтенсивним смаком та запахом сиру та вершків.
Аромат бекону універсальнийП-1 кг2-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних виробів з інтенсивним смаком та запахом вассабі і копченого бекону.
Аромат тірольскийП-1 кг2-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних продуктів з інтенсивним смаком та запахом м'яса по тірольськи,
Аромат шашликуП-1 кг2-3Ароматична суміш для н/к, в/к, смажених ковбасних виробів, ковбасок гриль, а також для напівфабрикатів порційних з інтенсивним смаком та запахом шашлику.
Аромат васабіП-1 кг1-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних виробів з інтенсивним смаком та запахом васабі.
Аромат васабі-сушіП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом «васабі-суші».
Аромат кукед хемП-1 кг1-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних виробів з інтенсивним смаком та запахом шинки.
Аромат копчених реберецьП-1 кг1-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних виробів з інтенсивним смаком та запахом соковитих копчених реберець.
Аромат ковбаснийП-1 кг1-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних виробів з інтенсивним смаком та запахом соковитої ковбаси.
Смок аромаП-1 кг1-3Ароматична суміш для всіх видів м'ясних виробів Ароматична диму.
Преміум ДСТУП-1 кг0,5-1Ароматична суміш для посилення і поліпшення смаку всіх продуктів виготовлених відповідно до ДСТУ.
Аромат пряженого молокаП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом пряженого молока.
Міт елітП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом м'яса.
Аромат лісових грибівП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом лісових грибів.
Преміум умаміП-1 кг1-3Ароматична суміш смаків «п’ятий смак».
Аромат копченого м"ясаП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом копченого м'яса.
Аромат яловичини 21П-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом яловичини.
Топ нот біфП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом яловичини.
Аромат м"яса грильП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом м'яса смаженого на грилі.
Аромат євро біфП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом яловичини.
Аромат курки грильП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом курки гриль.
АромакласікП-1 кг3-5Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом класично приготованого м'яса.
Аромат барбекюП-1 кг2-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом смаженого м’яса (барбекю).
Аромат свинини барбекюП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом смаженої свинини барбекю.
Аромат самженої курки з часникомП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом смаженої курки з часником.
Аромат чикагоП-1 кг3-5Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом м’яса, бекону та сиру.
Аромат телятиниП-1 кг2-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом телятини.
Аромат молодого часникуП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом часнику.
Аромат прошутоП-1 кг1-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом ферментованого м'яса.
Аромат полядвиціП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом полядвиці.
Аромат мармурової яловичиниП-1 кг1-3Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом яловичини.
Аромат салямі класікП-1 кг2-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом класичної салямі.
Аромат хінкаліП-1 кг2-4Ароматична суміш з інтенсивним смаком та запахом соковитого м'яса.
Суміші фірми Priority International(Україна)
Пріомікс Яловичина П-1 кгКонцентрований смак та аромат яловичини
Пріомікс Копчена ЯловичинаП-1 кгКонцентрований смак та аромат копченої яловичини
Пріомікс Свинина П-1 кгКонцентрований смак та аромат свинини
Пріомікс Копчена СвининаП-1 кгКонцентрований смак та аромат копченої свинини
Пріомікс Курка П-1 кгКонцентрований смак та аромат курки
Пріомікс Beef NoteП-1 кгКонцентрований смак та аромат Яловичини
Пріомікс БеконП-1 кгКонцентрований смак та аромат бекону
Пріомікс БустерП-1 кгКомпозиція для підсилення м’ясного смаку та аромату
Пріомікс Шинка П-1 кгАромат шинки для ін’єктованих м’ясних продуктів
Суміші фірми Almi(Австрія)
Альмі Ланчміт (консервний)П-1 кг, Ящ-35 кг2-4 гСмакоароматична суміш
Альмі ліквід колор (аромат трав та чорносливу, рідкий)Каністра - 12 лЗа смакомСмакоароматична суміш
Аромат вершковий П-1 кг, Ящ-30 кг1- 3гСмакоароматична суміш
Аромат Г/777П-1 кг, Ящ-35 кг0,5-1 гСмакоароматична суміш
Аромат ГКП-1 кг, Ящ-35 кг1-5 гСмакоароматична суміш
Аромат ГК ІП-1 кг, Ящ-35 кг1-5 гСмакоароматична суміш
Аромат горіхівП-1 кг, Ящ-35 кгПо смакуСмакоароматична суміш
Аромат Парма ФБП-1 кг2-4 гСмакоароматична суміш
Аромат птиціП-1 кг, Ящ-30 кг3-5 гСмакоароматична суміш
Аромат Рінд І (консервний)П-1 кг, Ящ-35 кг1,5-2,5 гСмакоароматична суміш
Аромат РомуП-0,5 кг1-5 грСмакоароматична суміш
Аромат Рому ФБП-0,5 кг1-5 грСмакоароматична суміш
Аромат саляміП-0,5 кг2-5 грСмакоароматична суміш
Аромат ФА (смаженого м’яса)П-1 кг, Ящ-35 кг2- 4 гСмакоароматична суміш
Аромат ФБ (копчений сир)П-0,5 кг, Ящ-35 кг4-6 гСмакоароматична суміш
Аромат ХамонП-1 кгЗа смакомСмакоароматична суміш
Аромат шинкиП-0,5 кг10-20 г/100 кг фаршуСмакоароматична суміш
Аромат ЯловичиниП-1 кг1-3 гСмакоароматична суміш
МДМ кіль П-1 кг, Ящ-40 кг1-2 гСмакоароматична суміш
Смак смаженого м'яса П-1 кг, Ящ-35 кг1-3 гСмакоароматична суміш
Смак шинки із свининиП-1 кг, Ящ-35 кг 3- 5 гСмакоароматична суміш
Смак шинки ФЛП-0,5 кг, Ящ-30 кг5 гСмакоароматична суміш
Шинкенгешмак коктейльП-1 кг, Ящ-35 кг3-5 гСмакоароматична суміш

Смакоароматичні суміші для м’ясної продукції з Тернополя відіграють значну роль у відчутті запаху та смаку будь-якої страви. Саме завдяки нюху ми сприймаємо смакові властивості продуктів більш цілісно і вони здаються нам ще смачнішими, якщо мають відповідний аромат. Для того, щоб Ваші м’ясні продукти довше зберігали свій смак і мали стійкий та добрий аромат, в нашому асортименті Ви знайдете спеціальні пряно-ароматні суміші з підсилювачами смаку для будь-яких об’ємів м’ясної сировини та ковбас.

При цьому хочемо відзначити, що пропоновані додатки:

  • безпечні для здоров’я людини;
  • відповідають вимогам та мають відповідну дозвільну документацію;
  • реалізуються тільки з актуальною датою виготовлення.

Ароматизатори для ковбас яких виробників пропонує наша компанія в Івано-Франківську?

Пропонуємо обрати серед таких виробників:

  • Zaltech (Австрія) — значний асортимент ароматизаторів та сумішей, що підходять для виробництва ковбас, делікатесів, супів, соусів, снеків, продуктів конвініенс, шинок, напівфабрикатів.
  • Vega Ukraine — ароматичні суміші цього виробника відзначаються інтенсивністю та можливістю чіткого відтворення запахів свинини, яловичини і курки. Priority International (Україна) — постачає концентрати, яких вистачить на значні об’єми готової продукції.
  • Almi (Австрія) — смакоароматичні суміші можна купити одразу в ящиках по 30, 35 і 40 кілограм.

Для того, щоб точно зрозуміти, які підсилювачі смаку та запаху потрібні для задуманих Вами страв, залишайте заявки на безкоштовну консультацію нашого технолога.

Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.