Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Вказане на сайті фасування товару може відрізнятися від фактичного

НайменуванняРозфасовка в пакеті, ящикуДозування, г/кг масиХарактеристика
Суміші фірми Zaltech(Австрія)
Євро КолорП-2 кг0,5-1 г/кг Барвник для виробництва продуктів харчування. До складу входять: цукор, сіль, ферментований рис.
Колор Економі Натурель П-2 кг0,3-0,5 г/кгТермостабільний барвник для застосування в харчовій промисловості. До складу входять: ферментований рис, екстракт червоного буряка, екстракт паприки, сіль.
Євро Спеціаль МіксП-2 кг0,5 -3 г/кгНатуральний барвник для ковбасного виробництва. До складу входять: тваринний білок (свинячий), порошок червоного буряка, барвник: Е120. Для с/к ковбас. Застосовується також і в п/к, в/к ковбасах при одночасному використанні з «Спіді Салямі».
Євро Колор 2П-2 кг0,5-1,5 г/кгНатуральний барвник для виробництва продуктів харчування темно-фіолетового кольору, особливо підходить для варених ковбасних виробів, розсолів. До складу входять: цукор, кухонна сіль, барвник: Е120.
Софт Касінг СКП-2 кгЗа бажаннямНатуральний продукт для обробки поверхні натуральної оболонки і м'яса для посилення кольору копчення. До складу входить: тваринний білок (свинячий).
Суміші фірми Priority International(Україна)
Ali-Color Red M 1 П-1 кгОвочевий екстракт з забарвлюючими властивостями
Ali-Color Red M 0.5 П-1 кгОвочевий екстракт з забарвлюючими властивостями
Пріомікс Колор К 4 П-1 кгВодорозчинний барвник на базі кармінової кислоти
Пріомікс Колор К 2П-1 кгВодорозчинний барвник на базі кармінової кислоти
Пріомікс Колор К 70і П-1 кгВодорозчинний барвник на базі кармінової кислоти та овочевого екстракту
Пріомікс Колор К 71 П-1 кгВодорозчинний барвник на базі гемоглобін
Пріомікс Колор Б 3П-1 кгВодорозчинний барвник на базі бурякового соку (без «Е»)
АнатоКан-5л
Суміші фірми Аромадон
Куттер-Дон 2, "Аромадон"П-1-10 кг1,5-2,0Натуральний барвник кармін
Мастермікс 10, "Аромадон"П-1-10 кг0,4-0,8Натуральний концентрований барвник кармін
Мастермікс 30, "Аромадон"П-1-10 кг0,8-1,5Барвник на основі Карміна
Мастермікс 12, "Аромадон"П-1-10 кг0,7-1,5Забарвлює копчені ковбаси в природний темно-червоний колір
Суміші фірми Агросмак
ЦО-4П-1 кгБарвник, колір - розмарин
Інші барвники
Ферментований рисП-5 кг
Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.