Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Опис

Починаючи з 1999-го року, Атлантіс-Пак Україна розвиває напрямок виробництва етикеткової продукції на основі, що самоклеїться. За ці роки фахівці накопичили колосальний досвід, спеціалізуючись на виробництві високоякісних етикеток для м’ясної промисловості. Професіоналізм дизайнерів дозволяє задовольнити найвибагливіші вимоги клієнтів.
Атлантіс-Пак Україна має у своєму розпорядженні найсучасніший комплекс додрукарського, друкарського і післядрукарського обладнання, можливості якого дозволяють швидко і якісно виконати замовлення будь-якого ступеня складності.
Основне завдання, яке ставиьтся при створенні оригінал-макету етикетки – закласти в нього «ідею, що продає». Створювати такі етикетки, які мотивують покупця віддавати перевагу саме нашим товарам.

Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.