Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

ТОВ “Спеції і технології” займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. У нас Ви можете придбати інгредієнти для виробництва м”ясної продукції(спеції та їх суміші, оболонки тощо), миючі засоби та інвентар для підтримання гігієни Ваших робочих приміщень та обладнання, захисний одяг, ножі, інструменти догляду за ними та багато інших профільних товарів.

Наша компанія присутня на ринку Івано-Франківської області з 2003 року і за цей час ми стали офіційними представниками таких компаній, як Zaltech Ukraine, Vega Україна, Priority International, Matimex Україна, Атлантіс-Пак Україна, Профі МЗ та ФудПак Сервіс.

Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.