Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Вказане на сайті фасування товару може відрізнятися від фактичного

НайменуванняРозфасовка в пакеті, ящикуДозування, г/кг масиХарактеристика
Суміші фірми Zaltech(Австрія)
Докторська комбіП-2 кг5 г/кгПряно-ароматична суміш для виробництва варених ковбасних виробів. У складі: стабілізатори: Е450, Е451, цукор (глюкоза), кухонна сіль, антиоксиданти: Е300, Е316, екстракти спецій (мускатний горіх, кардамон).
Докторська П-2 кг6 г/кгПряно-ароматична суміш для виробництва варених ковбасних виробів вищого сорту. До складу входять: цукор (лактоза), спеції та екстракти спецій (мускатний горіх, кардамон), кухонна сіль, стабілізатори Е450, Е451, антиоксидант Е300.
Докторська К П-2 кг6 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва м'ясних продуктів. У складі: стабілізатори: Е450, Е451, цукор (глюкоза), кухонна сіль, антиоксиданти: Е316, Е300, екстракти спецій (мускатний горіх, кардамон).
Російська ДСТУ П-2 кг6 г/кг Комплексна харчова добавка для виробництва варених ковбасних виробів з ароматом часнику, кардамону, чорного перцю. У складі: стабілізатори Е450, Е451, цукор, спеції і екстракти спецій, кухонна сіль, антиоксиданти Е300, Е316, екстракт дріжджів
Теляча ДСТУ П-2 кг6 г/кг Комплексна харчова композиція для виробництва варених ковбасних виробів з ароматом чорного перцю, часнику, мускатного горіху. До складу входять: кухонна сіль, стабілізатори Е450, Е451, спеції і екстракти спецій, цукор, антиоксидант Е300, екстракт дріжджів.
Молочна ДСТУ П-2 кг6 г/кг Комплексна харчова композиція для виробництва варених ковбасних виробів з ароматом кардамону, чорного перцю. До складу входять: стабілізатори Е450, Е451, спеції і екстракти спецій, цукор, кухонна сіль, антиоксидант Е300, екстракт дріжджів
Екстра варена П-2 кг4 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва варених ковбасних виробів і сосисок. У складі: цукор (глюкоза), сіль, антиоксиданти: Е300, Е316, екстракти спецій (мускатний горіх, кардамон), ароматизатор м'яса.
Брауншвейська ск ДСТУ П-2 кг4-6 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва с/к і с/в ковбас. До складу входять: спеції та екстракти спецій (чорний перець, гірчиця, коріандр), кухонна сіль, аромат смаженого м'яса, антиоксидант E316.
Московська ск ДСТУ П-2 кг5 г/кгПряно-ароматична суміш для виробництва с/к і с/в ковбас. До складу входять: спеції та екстракти спецій (чорний перець, мускатний горіх, коріандр, гірчиця), кухонна сіль, антиоксидант E316.
Салямі Шпіната Романа П-2 кг11 г/кгПряно-ароматична суміш для виробництва сирокопчених ковбас з ароматом дозрілої салямі. До складу входять: цукор (глюкоза), спеції та екстракти спецій (чорний перець, коріандр), кухонна сіль, антиоксидант E316, аромат.
Салямі УгорськаП-2 кг11,5 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва сирокопчених ковбас з особливим смаком блакитного сиру, чорного перцю і часнику. До складу входять: цукор (глюкоза), спеції та екстракти спецій, кухонна сіль, аромат сиру, антиоксиданти: Е316, Е300
Таллінська Комбі П-2 кг11 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва напів- і сирокопчених ковбас з горіховим смаком. До складу входять: цукор, кухонна сіль, спеції (чорний перець, коріандр) і екстракти спецій (запашний перець, чорний перець), антиоксидант E316, ароматизатор волоського горіху.
Суміші фірми Almi(Австрія)
Брауншвейгська ІП-1 кг5,4 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Лікарська ДСТУП-0,4 кг, Ящ-24 кг1,8-2 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Лікарська комбі ДСТУ П-0,9 кг, Ящ-34,2 кг7,5 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Любительська І ДСТУ (7836)П-0,9 кг, Ящ-33,3 кг8 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Останкінська П-0,9 кг, Ящ-36 кг8 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Столична комбі (без Е621)П-1 кг, Ящ-30 кг4 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Суджук ІП-0,66 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Суміш спецій «Дитяча І»П-0,9 кг, Ящ-36 кг8-9 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Суміш спецій «Лікарська»П-0,5 кг, Ящ-30 кг3 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Суміш спецій «Московська»П-0,6 кг, Ящ-33,6 кг6 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Суміш спецій «Теляча»П-0,9 кг, Ящ-31,5 кг8 гПряно-ароматична суміш згідно вимог ДСТУ
Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.