Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Вказане на сайті фасування товару може відрізнятися від фактичного

НайменуванняРозфасовка в пакеті, ящикуДозування, г/кг масиХарактеристика
Суміші фірми Zaltech(Австрія)
Вершковий паштетП-2 кг14 г / кгХарчова добавка для виробництва паштетів. До складу входять: спеції (цибуля) і екстракти спецій (мускатний горіх, чорний перець, імбир), цукор, кухонна сіль, підсилювач смаку Е621, емульгатор Е472с, антиоксидант Е316, ароматизатор м'яса.
Паштет GOLDП-2 кг14 г / кгХарчова добавка для виробництва паштетів. До складу входять: спеції (гірчиця, цибуля) і екстракти спецій (чорний перець, мускатний горіх, паприка), підсилювач смаку: E621, цукор, кухонна сіль, емульгатор: E472c, антиоксидант: E316, ароматизатор диму.
Паштет Домашній П-2 кг14 г / кг Харчова добавка для виробництва паштетів з пряним ароматом трюфеля. У складі: цукор, підсилювач смаку: E621, кухонна сіль, спеції (гірчиця, цибуля, часник) і екстракти спецій (чорний перець, паприка), емульгатор: E472c, антиоксидант: E316, ароматизатор трюфеля
ПаштетП-2 кг6-8 г / кгХарчова добавка для виробництва паштетів. До складу входять: спеції (часник, гірчиця, цибуля) і екстракти спецій (чорний перець, паприка), підсилювач смаку Е621, цукор (глюкоза), антиоксидант Е316.
Грибний паштетП-2 кг15 г/кгКомплексна харчова добавка для виробництва паштетів і ліверних ковбас. До складу входять: спеції (чорний перець, гірчиця) і екстракти спецій (мускатний горіх, імбир), цукор (глюкоза, мальтодекстрин), кухонна сіль, підсилювач смаку: Е621, емульгатор: Е472с, антиоксидант: Е316, ароматизатор грибів.
Суміші фірми Вега Україна
ПечінковаП-1 кг60Комплексна смакова добавка для паштетних і ліверних ковбас із стабілізаторами і емульгаторами. Смакове направлення: цибуля, імбир, чорний перець.
Кров"янаП-1 кг5-8Суміш спецій для кров'яних ковбас, зельцев, паштетів та напівфабрикатів. Смакове направлення: перець чорний, духм'яний, гвоздика, цибуля, часник, майоран.
ЗельцП-1 кг5-8Суміш спецій, екстрактів спецій. Смакове направлення: чорний, білий та духм'яний переці, часник.
СальтісончикП-1 кг5-7Суміш спецій, екстрактів спецій. Смакове направлення: чорний та білий переці, часник, цибуля, аромат бекону.
Суміші фірми Almi(Австрія)
Айліт 2000П-5 кг, Ящ-35 кг5-20 гСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
Альмі супер міксП-4 кг, Ящ-32 кг1 : 20 л водиСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
Блутвурст І (смакова для кров’яних ковбас)П-2,5 кг, Ящ- 20 кг8 гСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
Голінкова ЕС П-1 кг, Ящ-30 кг4-6 гСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
Леберштрейх ДелікатП-1 кг7 гСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
Леберштрейх РустікальП-1 кг7 гСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
Леберштрейх фейн (смакова для паштетів)П-1кг, Ящ-30 кг5-8 гСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
ШвайнебратпаштетеП-1 кг6 гСуміш для виробництва паштетів, кров"яних ковбас, зельців
Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.