Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Вказане на сайті фасування товару може відрізнятися від фактичного

НайменуванняРозфасовка в пакеті, ящикуДозування, г/кг масиХарактеристика
Суміші фірми Zaltech(Австрія)
Мортаделла ЕкстраП-2 кг6 г/кг Пряно-ароматична суміш без вмісту Е-номерів для виробництва варених ковбасних виробів. До складу входять: цукор (глюкоза, сахароза), кухонна сіль, спеції і екстракти спецій (мускатний горіх, перець чилі), дріжджовий екстракт, ароматизатор м'яса.
Сосиски Традиційні П-2 кг3-5 г/кг Суміш спецій без вмісту Е-номерів для виробництва різних ковбасних виробів. До складу входять: цукор (глюкоза), кухонна сіль, спеції і екстракти спецій (запашний перець, гвоздика, чорний перець, перець чилі, мускатний горіх).
Франкфуртер клінП-2 кг18 г/кгПряно-ароматична суміш з функціональними добавками для виробництва сосисок і варених ковбас без вмісту Е-номерів. У складі: цукор (глюкоза), фарбувальний фруктовий порошок (червоний буряк, чорниця), кухонна сіль, спеції і екстракти спецій (чорний перець, мускатний горіх, часник), ароматизатор м'яса, ензим (трансглютаміназа)
Ковбаски домашні П-2 кг0,5-3 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва варених ковбас, сосисок, сардельок, напівкопчених, сирокопчених ковбас, розсолів з інтенсивною нотою часнику. До складу входять: спеції та екстракти спецій (чорний перець, часник, коріандр), кухонна сіль, цукор. Альтернативна заміна часнику.
Краківська Екстра П-2 кг8,5 г/кг Пряно-ароматична суміш для виробництва напівкопчених ковбас (типу Краківської). До складу входять: кухонна сіль, спеції і екстракти спецій (чорний перець, мускатний горіх, часник), цукор (глюкоза, мальтодекстрин), ароматизатор м'яса
Біла ковбаскаП-2 кг8 г/кг Суміш спецій з інтенсивною нотою трав для виробництва різних ковбасних виробів, особливо ковбасок для грилю і сирих ковбасок для смаження. У складі: спеції та екстракти спецій (майоран, чорний перець, коріандр), кухонна сіль, цукор (глюкоза), ароматизатор м'яса.
Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.