Години роботи

Пн - Пт: 8:00 - 16:00

Електронна пошта

europackif@gmail.com

Телефон

050 434 5874, 067 343 5450

Раді повідомити, що тепер купити колагенову оболонку в Тернополі чи в Івано-Франківську від відомого в усьому світі виробника “FABIOS S.A.” Ви можете у нас, в компанії “Спеції і технології”. Загалом фірма “FABIOS” працює на ринку продукції для ковбасних виробів з 1960 року і ось уже 46 років професійно займається виробництвом колагенових оболонок. За час свого існування підприємство розширювалося, завойовувало чергові ринки збуту, і сьогодні щомісяця продукція цього бренду досягає країн Європейського Союзу, а також країн Східної Європи, Азії, Америки та Австралії. Сьогодні це виробник елітної продукції для ковбас та інших м’ясних виробів, що затребуваний також і в Україні.

Які переваги мають колагенові оболонки для ковбаси?

Переваги колагенових оболонок фірми FABIOS:

 1. Широкий асортимент ‒ виробництво колагенових оболонок різних типів, калібрів і кольорів, постійне розширення асортименту.
 2. Досвід та надійність ‒ 46 років безперервного виробництва та реалізації саме ковбасних колагенових оболонок.
 3. Гарантія якості ‒ сертифікат ISO 9001: 2008; сертифікат ISO 14001 (мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище), гарантія санітарної безпеки виробів від системи HACCP. 

Переваги використання колагенової оболонки в Тернополі. Івано-Франківську чи ін. містах для виробництва ковбас:

 • надає виробам натуральний, апетитний вигляд;
 • природним чином обсихає з фаршем;
 • дозволяє отримати чудовий колір копчення;
 • проникна для диму і водяної пари;
 • ефективна у виробничому процесі;
 • міцна при набиванні і кліпсуванні;
 • гарантує справний і ефективний хід технологічного процесу;
 • піддаються гофруванню, перфоруванню, зашиванню, розрізанню;
 • легко знімаються з готових ковбас. 

Термін придатності до застосування колагенових ковбасних оболонок ‒ 18 місяців з дати випуску.

Які колагенові оболонки для ковбаси пропонує купити наша компанія в Івано-Франківську?

Наша компанія “Спеції і технології” пропонує купити колагенові оболонки для ковбаси в Івано-Франківську фірми Fabios, асортимент яких можна подивитись у таблиці.*

*Надається послуга надруку.

ДіаметрКолір
В асортименті оболонки діаметрів 40, 45, 50, 55, 60, 65, 80 та іншіКарамель, лосось, цибуля, натуральний.
Колагенова оболонка для ковбаси колір карамель, Тернопіль
Колагенова оболонка для ковбаси натурального кольору
Колагенова оболонка для ковбаси, Івано-Франківськ

Щоб отримати спеціальну ціну суто під Ваше замовлення залиште заявку на сайті!

Отримати спеціальну ціну

Які сфери використання колагенових оболонок?

Колагенові ковбасні оболонки в основному призначені для м’ясної промисловості і використовуються для виробництва ковбасних виробів, а також в якості упаковки для інших продовольчих продуктів.

Телефонуйте нам або залиште заявку через форму на сайті.
Отримайте детальну консультацію нашого технолога та сформуйте замовлення.
Оплачуйте зручним для Вас способом.
Заберіть Ваше замовлення на “Нової пошти” або особисто, і насолоджуйтесь чудовим смаком Ваших ковбасок, сосисок, сардельок!

Традиційна колагенова оболонка для ковбаси в Івано-Франківську пропонується як великим підприємствам, так і для домашнього вжитку.  Вона міцна, еластична, відповідно проста і продуктивна у використанні.

Колагенові оболонки FABIOS ‒ це ідеальна упаковка для ковбас, яка дозволяє створити привабливий і природний вигляд ковбасних виробів і заохотити споживачів.

Як виготовляють колагенові оболонки в Тернополі?

Для виробництва білкових ковбасних оболонок використовуються колагенові волокна високих сортів, які видобуваються зі спилок шкіри рогатої худоби. Купити такі колагенові оболонки в Тернополі пропонує компанія “Спеції і технології”.

Спилок ‒ це шар натуральної шкіри, що утворюється на стадії шкіряного виробництва в результаті шарування (шерфування), після зняття лицьового шару. При шерфуванні шкіру поділяють на шари (від 3 до 6, залежно від товщини шкіри), що розрізняються за властивостями і застосовуються потім для різних цілей.

 • У технологічному процесі виробництва колагенових оболонок для ковбас спилки піддаються хімічній (розслаблення структури) і механічній обробці.
 • Після подрібнення, дефібрації і змішування, з колагенової маси пресуються оболонки різного калібру і кольору.
 • Далі оболонки облагороджуються різними добавками, щоб отримати властивість використовуватися як для автоматичного, так і ручного набивання.
 • Свої цільові властивості оболонки набувають в процесі сушіння і кондиціонування при відповідній температурі та вологості.

Аплікація оболонок ‒ це 5-етапний процес, який складається з замочування, набивки, кліпсування/зв’язування, термічної обробки, охолодження.

Також в нашій компанії Ви можете замовити якісні поліамідні оболонки для ковбас та натуральні ковбасні оболонки.

Наші переваги
Консультація технолога. Наші технологи проконсультують Вас щодо оптимального вибору брендів спецій, пропорцій і рецептур, унікальних та корисних властивостей тих чи інших прянощів. Наш спеціаліст Вам підкаже скільки і чого точно треба. У нас є готові пакети під той чи інший вид продукції, Вам буде потрібно тільки вказати об’єми, які планується виготовити.
Широкий асортимент, надійні виробники, доступні ціни. На даний час компанія “Спеції і технології” є офіційним представником в Івано-Франківській та Тернопільській областях компаній-виробників, відомих в Україна та світі: Zaltech (Австрія), Almi (Австрія), Vega Ukraine, Priority International (Україна) та ін.
Використання в домашніх та промислових умовах. Наші спеції для ковбас та м'ясних продуктів придатні як для виготовлення в домашніх умовах, так і для застосування в масштабах промислового виробництва. Розфасовка пакетами та ящиками. Необхідний об’єм закупки кожному клієнту допоможе сформувати наш технолог.
Зручна оплата та доставка. Ціна на продукцію залежить від курсу валют та об’єму замовлення. Оплатити Ви можете як на картку Приватбанку, так і по рахунку чи готівкою. Замовлення відправляємо “Новою поштою”. Спеції від 30 кг - доставка за наш рахунок. Для оптових замовлень в м. Івано-Франківськ можливий довіз нашим транспортом.